دنیای درسا

•دنیای درسا شامل دو اپلیکیشن مجزا برای کودک و والدین میباشد. در نسخه والدین، تنظیمات مربوط به دسترسیهای کودک به برنامه و گوشی وجود دارد و در نسخه کودک، لیست کودکان تعریف شده در پنل والد آورده میشود که با انتخاب هر کدام از آنها برنامه مناسب سن کودک و باتوجه به تنظیمات والد تغییر کرده و اجرا میشود.

ویژگی‌ها

درسابازار

 با نصب این برنامک، کودکان و نوجوانان می توانند برنامک‌های مخصوص خوددر گروه‌های مختلف از قبیل سرگرمی، بازی، آموزشی و ... را از محیطی امن و جذاب و با دسترسی آسان و سریع تهیه کنند. همچنین والدین می توانند این اطمینان را داشته باشند که تمامی برنامه های موجود در بازار اولاً منحصر در حوزه تخصصی کودک و نوجوان است و ثانیاً از محتوا و طرح های با کیفیت، ارزشمند و مطابق با نیاز کاربران برخوردار است.

ویژگی‌ها

درساگرد

درگاهی است که با مطالعه، دقت و وسواس از میان سایتهای موجود در اینترنت، سایتهای مفید و پاک، مناسب سن کودک و نوجوان در موضوعات مختلف را در دسترس این گروه سنی قرار می دهد، در حقیقت،  سایتهای مفید، سالم و مناسب سن کودک و نوجوان در پهنه وسیع اینترنت درین درگاه جمع آوری شده و در دسته بندیهای کامل و دقیق در اختیار ایشان قرار گرفتهاست؛ درساگرد علاوه بر پیشنهاد سایتهای مفید و دسته بندی شده به کودک و نوجوان این امکان را فراهم آورده که ایشان در بستری مطمئن به جستجوی سایتهای مورد نظر خود بپردازند، به عبارتی میتوان گفت درساگرد موتور جستجویی جایگزین است برای موتور جستجوی گوگل اما در حوزه اختصاصی کودک و نوجوان، نه در کل اینترنت؛ لذا از آفات جستجوهای اینترنتی پاک است. بنابراین، در بستر درساگرد، كودكان و نوجوانان مي توانند در حصاري امن، به سايتهاي مفيد متناسب با سنشان دسترسي داشته و از محتواهاي صوتي، تصويري، چندرسانه اي و كليه برنامه هاي مخصوص به خود، بهره ببرند. از آنجا که این فضا کاملاً مخصوص کودک و نوجوان است، دیگر نیازی به محدود کردن فعالیتهای ایشان نیست و بدین صورت، حس استقلال و حقوق کودک و نوجوان در دنیای مجازی به طور کامل مورد توجه قرار می گیرد.

ویژگی‌ها

برترین اپلیکیشن های درسا بازار